Často kladené otázky

Čo je to „cashback“, tzv. peniaze naspäť?
Cashback znamená, že za svoje nákupy získate určenú časť sumy nákupu naspäť. Ako registrovaný a prihlásený používateľ na Mojenákupy.sk máte možnosť sa prekliknúť do obchodu, kde keď nakúpite, Mojenákupy.sk Vám vrátia časť sumy nákupu (určené percentom z ceny objednávky, alebo ako pevná suma).
Ako fungujú Mojenákupy.sk?
Registrovaní a prihlásení používatelia Mojenákupy.sk môžu získať do 25% z hodnoty nákupov na internete. Je potrebné prostredníctvom Mojenákupy.sk prejsť na vybraný obchod, ktorý je v ponuke Mojenákupy.sk. Priamo po navštívení obchodu uskutočniť nákup, ktorého hodnota sa zaznamená do Vášho používateľského účtu na Mojenákupy.sk. Každý obchod má určenú výšku hodnoty spätnej odmeny za nákup. Na používateľskom účte peniaze čakajú na schválenie, po ktorom je možné požiadať o ich výplatu. Peniaze Vám potom prídu na Váš bankový účet.
Ako objednať tovar a získať pritom cashback?
Pre získanie cashback odmeny je potrebné začať Váš nákup na Mojenákupy.sk. Po prekliku do obchodu uskutočnite obvyklý nákup. Odmena sa zaregistruje v priebehu 48 hod.

Nevyhnutné je prejsť do obchodu cez Mojenákupy.sk odkliknutím, kedy sa zaznamená týmto spôsobom Vaša návšteva a následná hodnota nákupu.
Má zvolený spôsob platby a dopravy nejaký vplyv na cashback?
Spôsob platby a dopravy nemá žiadny vplyv na výslednú hodnotu cashback odmeny. Zvoľte si hociktorý z ponúkaných spôsobov dopravy a platby.
Kedy bude odmena schválená?
Po dokončení a zaregistrovaní nákupu čaká odmena na schválenie. Obvyklá dĺžka potvrdenia je 14 až 70 dní. Túto dobu nemôžeme nijako ovplyvniť, keďže ide o proces na strane obchodníka. Súvisí to so zákonnou lehotou 14 dní na vrátenie tovaru bez udania dôvodu. Na vrátené, alebo stornované objednávky sa cashback nevypláca.
Aká je minimálna hodnota pre výplatu potvrdenej odmeny?
Po dosiahnutí minimálneho zostatku 5 € schválených odmien z nákupov je možné požiadať o jeho výplatu. Po vyplatení odmeny je potrebné znovu dosiahnuť tento minimálny limit 5 €.
Ako dlho trvá vyplatenie odmeny?
Po Vašej žiadosti o výplatu v priebehu 5 dní zadáme príkaz na prevod sumy na Váš bankový účet.
Majú schválené odmeny nejakú expiračnú dobu?
Vaše odmeny je možné vyplatiť kedykoľvek. Nevzťahuje sa na ne žiadna exspiračná doba.
Prečo sa Vám nezaznamenali niektoré vaše nákupy?
Objednávku je potrebné vykonať ihneď po prekliknutí z Mojenákupy.sk, bez návštevy iných stránok, než stránok obchodu. Nenechávajte si ju na neskôr, nemusela by si zaznamenať.

Ak používate Adblock, ktorý slúži na blokovanie reklám prostredníctvom nainštalovaného rozšírenia vo Vašom prehliadači, Vaša odmena sa nezaznamená. Stačí iba povoliť neblokovanie webstránky Mojenákupy.sk.

V prípade, že sa Vaša objednávka nezaznamená, prosím zašlite nám informácie o objednávke: obchod, kde ste nakúpili, číslo objednávky, jej sumu bez poštovného a dátum objednávky. Objednávku preveríme a urobíme všetko pre to, aby sme Vám odmenu mohli pripísať do Vášho účtu.
Požiadali ste si o výplatu a ešte Vám neprišla?
V prípade, že ste požiadali o výplatu a nedostali ste ju v priebehu 7 dní na Váš účet, prosím kontaktuje nás a my platbu preveríme.